Výlet vyhlídkovým letadlem pro Vás dva 20 min

Doba trvání
20 minut.
Počet osob
2 osoby.

Létat jako pták pro Vás dva je zážitkem na celý život pro každého. Dopřejte si jedinečnou podívanou na krásy naší země pohledem ptáků. Místa, která jsou vám důvěrně známá, vás znovu okouzlí.

+ rychlost jednání

• Krása

• již dobré zkušenosti

• Chtěla jsem vidět Orlík a Vltavu z letadla, což se mi splnilo
    • Zajímal mne let vyhlídkovým letadlem
    • Udělala jsem si s dcerou celodenní výlet spojený ještě s jinými zážitky
    • Nevýhoda tohoto zážitku je počasí, nám se podařilo, že byl nádherný slunečný den

Dostala jsem poukaz jako vánoční dárek.
    Nechtěla jsem žádnou masáž, chtěla jsem zážitek, který si běžně člověk nedopřeje.
    Cena zážitku mi připadala velmi nízká.
    Doporučuji každému bez ohledu na věk, kdo se nebojí vzlétnout. Kvalita převyšuje cenu.
    Byla to moje první zkušenost se zážitkovou firmou a nelituji.
    S konkurencí nemám zkušenost.

• , zakoupeno v Allegria - Firma na zážitky

• Úžasný zážitek, profesionální přístup - Doporučuji :-)
    • Let byl avizovaný s letounem Piper, nakonec se letělo s Cessnou, ale výhled byl možná lepší než by býval byl z Piperu, takže za mě žádné negativum.

Rychlé jednání, firma Alegria nám vyšla vstříc v zamluvení námi požadovaného termínu . Byli jsme spokojeni.

splnil má očekávání