Plavba na lodi pražskými Benátkami Praha

45 minut
Počet osob
1 osoba

• , zakoupeno v ADROP.cz

• Velká pochvala kapitánovi lodi a personálu, který umožnil mému manželovi sestoupit po příkrých schodech a poděkování za pomoci při nástupu do lodi. Pěkné počasí, které bylo v době našeho výletu a neobvyklé výhledy na historické stavby, doprovázené zajímavým komentářem kapitána, nám zůstane dlouho ve vzpomínkách. Doporučuji všem a děkuji za tuto možnost získanou prostřednictvím ADROP.

Bez pomoci personálu je pro špatně chodící nevhodné.

• , zakoupeno v ADROP.cz

Jsem zvědavý na předepisovaný objem produktu.
    Zatím jsem ho nepoužil.

• , zakoupeno v ADROP.cz

Doporučujeme. Jedná se o jednu z nejlepších turistických atrakcí v Praze. Bohužel letos nezařazenou do projektu V Praze jako doma.

Lokalita
Celá ČR
Pro koho je určený
pro muže
Doba trvání
45 minut
Počet osob
1 osoba

Plavba pražskými Benátkami probíhá na historické replice lodi Vodouch, která je určena pro 32 cestujících. V zimě je zde místo pouze pro 30 lidí, protože dvě místa zabírají kamínka, která loď vytápějí. Plavba je tedy možná i v chladnějších měsících. Program začíná v přístavišti Judita, které se nachází přímo pod Karlovým mostem. Během plavby se cestující pokochají výhledem na Pražský hrad, Národní divadlo, Petřín, ale i místa, kam by se normálně suchou nohou člověk nedostal. Po celou plavbu je projížďka komentovaná průvodcem, který seznámí návštěvníky nejen s historií, ale také prozradí různé pikantnosti. Plavba je zakončena za Mánesovým mostem. Program zahrnuje: 45 minutovou plavbu Pražskými Benátkami pitný režim (pivko, limonáda, voda, káva, čaj, v zimě svařák) vstup do Muzea Karlova mostu audio-výklad do sluchátek (na výběr z 19 jazyků) Provoz byl v březnu 2020 pozastaven a lodě znovu vyplují od 3.7.2020.

• , zakoupeno v ADROP.cz

Bez pomoci personálu je pro špatně chodící nevhodné.

• , zakoupeno v ADROP.cz

Jsem zvědavý na předepisovaný objem produktu.
    Zatím jsem ho nepoužil.

• , zakoupeno v ADROP.cz

Velmi mě to zaujalo, koupila jsem to jako dárek, myslím, že se bude líbit.

• doporučuji tuto stránku

super

• , zakoupeno v ADROP.cz

• Koupena jako dárek, krásně zabaleno

super