Lázeňský pobyt s pivní kůrou pro dva

Lokalita
Klášter Hradiště nad Jiz.
Termín
Celoročně
Doba trvání
2 dny/1 noc.
Počet osob
2 osoby.

chteli jsme vyskouset jake to je koupat se v pivu

• , zakoupeno v Allegria - Firma na zážitky

Jeste jsme pivni lazne neapsolvovali, jelikož je to prekvapeni pro manzela k narozeninam a poukaz budu predavat az v sobotu. A pojedeme asi az na jare. Tak potom ohodnotim

skvělý dárek, určitě doporučuji

Lokalita
Klášter Hradiště nad Jiz.
Termín
Celoročně
Doba trvání
2 dny/1 noc.
Počet osob
2 osoby.

Chcete si odpočinout, máte rádi pivo a výlety za historií? To vše Vám můžeme splnit. Zveme Vás do krásného hotelu Malý pivovar Klášter na lázeňský pobyt s pivní kúrou pro dva. Hotel nabízí jak pivní lázně, masáže, saunu, tak vířivku, ale i krásný bazén s původními klenutými stropy.

chteli jsme vyskouset jake to je koupat se v pivu

skvělý dárek, určitě doporučuji

• úžasný zážitek

Pohoda a relax
    Vše, co jsme absolvovali, nemělo žádnou chybu!!!
    Všem, kdo vybírají klid a pohodu s dobrým jídlem, doporučuji!!!
    S nákupem nebyl žádný problém. Jen opravdu rezervovat včas.