Nejnovější recenze ze sekce Zážitky

Pivní překvápko od Ondry 0,5l

Ověřený zákazník Pivní lednice boaboa

Přidáno: 26. června 2023

Zakoupeno v Pivní lednice

• produkt je super oživení k objednávce
  • velice oceňuji tuto "práci", která rozhodně není obvyklá

Objednáváme na E-shopu se snachou a jsme velice spokojené. Objednaly jsme i předplatné pro kamaráda a vše proběhlo s maximálním profesionálním přístupem. Cena vychází rozhodně příznivě v porovnání s podobnými E-shopy.
Doporučujeme

Večeře v Tančícím domě

Večeře v Tančícím domě

Ověřený zákazník Allegria - Firma na zážitky Mirek

Přidáno: 25. června 2023

Zakoupeno v Allegria - Firma na zážitky

kdysi před léty produkt vyzkoušen a plná spokojenost

• Hotel starší, ale pěkný v klidné části Špindlerova Mlýna. Pokoje čisté plně funkční, jídlo dobré, personál skvělý. Pro děti herny a maskoti po celý den. Wellness pěkný. Cena pobytu byla výhodná a splnila očekávání. Pouze u vstupu do hotelu je víc schodů a tak to nebude vhodné pro špatně chodící lidé. Určitě se někdy vrátíme.
Jetpack v Hradci

Jetpack v Hradci

Ověřený zákazník Stips.cz Leskiv

Přidáno: 21. června 2023

Skveli

Samotný pobyt, strava a poloha hotelu, ochota personálu hotelu Astoria bezchybná. To je důvod pro opakované zakoupení voucheru do stejného hotelu.

Komunikace s ANIMODEM má značné mezery. Neuvádí pravdivé informace, oznámil obsazenou destinaci ART DECO WOLKER což nebyla pravda (destinace v tu dobu byla zcela mimo provoz) manažerka Astorie ale nabídla ubytování v daném terminu v hlavní budově.
V současné době na rozdíl od minulosti zakoupené vouchery zasílá pouze v anglickém jazyce pro naši generaci nesrozumitelné a na vyžádání přislíbí zaslání v českém jazyce, což se dosud neuskutečnilo. Srozumitelnost voucheru je důležitá pro případ, když v průběhu jeho roční platnosti dojde ke změně již zakoupených bezplatných služeb pro uznání jejich nároku, což se mi v minulosti přihodilo.

Dobrodružná úniková hra: Gulliverova cesta

Pětichodové degustační menu v Tančícím domě

Pětichodové degustační menu v Tančícím domě

Ověřený zákazník Zážitky.cz Kira

Přidáno: 13. června 2023

(naposledy upraveno 13. června 2023)

Zakoupeno v Zážitky.cz

• Velmi chutné jídlo
  • U stolu nás obsluhovala milá, pozorná a usměvavá servírka
  • Příjemné prostředí - pokud se Vám tam nenahrne firemní akce (čehož jsme na konci byly součásti)
  • Nádherný výhled z balkónu
  • Bohužel hned při prvním oslovení jsme pochopili, že tak úplně vítání asi nejsme.
  • Hláška typu, dobrý stůl by chtěl každý, vážně není hodna takového podniku

Když Vám opravdu bude záležet na romantickém a vyjímečném večeru, zvolte jiný podnik. Rezervaci s krásným výhledem na Pražský hrad jsme si udělali před cca měsícem, bohužel jsme byly usazeni ke stolu s výhledem na Jiráskův most a staveniště na Vltavě. Bohužel to nezachránila ani zrcadla, která jsou umístěna po stranách, aby jste alespoň odrazem onen hrad viděli. Argumentace, že každý by chtěl sedět u stolu s výhledem na hrad opravdu nebyla na místě. Díky skvělé a usměvavé obsluze se ten večer vydařil na půl. Jen podotýkám, že jsme tam nechali cca 6.200 Kč. Optimistický závěr: nerad bych na základě jedné nemilé zkušenosti znehodnotil celý podnik. Dnes vím jistě, že příště si pro výběr romantického místa s profesionálním přístupem vyberu jinou restauraci. Shodou okolností jsme druhý den obědvali V Zátiší (Liliova 1) a 5chodové menu s párováním v jejích podání nás dostalo do kolen. Vřele doporučuji!

• Naprosto super, mega hustý zážitek

Paintball s originálním scénařem

Jízda ve FERRARI 458 ITALIA na 20 min

Ověřený zákazník Stips.cz Erik

Přidáno: 24. května 2023

Ferrari jak Ferrari

• Krásná ochutnávka, skvělý průvodce, celkově velmi zajímavé a podnětné povídání o Quatemale a jejích rumech.
  • Pěkné prostory, cenově přijatelná akce.
Fata Morgana: Muzeum iluzí a úniková hra ve Františkových Lázních

Fata Morgana: Muzeum iluzí a úniková hra ve Františkových Lázních

Ověřený zákazník Stips.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. května 2023

Zakoupeno v Stips.cz

Pěkné iluze, hezké prostředí.

Akrobatický let

Akrobatický let

Ověřený zákazník ADROP.cz lukub958

Přidáno: 17. května 2023

Zakoupeno v ADROP.cz

• Objednáno jako dárek, zatím nerealizováno.
Zážitkový let stíhačkou L-29 Delfín

Zážitkový let stíhačkou L-29 Delfín

Ověřený zákazník ADROP.cz Pavel Korba

Přidáno: 16. května 2023

Zakoupeno v ADROP.cz

Mám obdiv k proudovým letounům a jsem rád, že tu ta možnost je. Obchod funguje perfektně ať metodou zásilky tak i přes internet. I vyřízení termínu uskutečnění zážitku s provozovatelem, probíhá naprosto bezproblémově. Je to dobře zorganizované a mě to přineslo jen radost. Termín mám dojednán na 1.7. 2023 a už teď se nemohu dočkat. Každému kdo se pustí do jakéhokoli zážitku, přeji jen příjemné a radostné chvilky v prožitku. Tyto vzpomínky jsou pak k nezaplacení.

Sada na domácí klíčení MicroGreens

Soukromý let pro 7 osob

Ověřený zákazník Jaro-balony.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. května 2023

Zakoupeno v Jaro-balony.cz

Skvělý zážitek. Doporučím dále.

• dobrý adrenalinový zážitek.
Pivní lázně v Praze

Pivní lázně v Praze

Ověřený zákazník Zážitky.cz Eva

Přidáno: 27. dubna 2023

Zakoupeno v Zážitky.cz

dárek pro kolegu, který si to náramně užil

Civilní survival 3 denní kurz přežití

Civilní survival 3 denní kurz přežití

Ověřený zákazník Stips.cz Miriam M.

Přidáno: 25. dubna 2023

• Zatim nic.